Turniej tenisa ziemnego 27.09.2015 – MOSiR Sochaczew

Napisał | 28 września 2015

56166Szósty singlowy turniej tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR Sochaczew został rozegrany w niedziele 27 września na korcie pod zadaszeniem przy ul. Warszawskiej 80. Zgłosiła się do niego dość liczna grupa zawodników. Do turnieju głównego zgłosili się: Michał Płowik, Krystian Zdzieszyński, Daniel Bartosiewicz, Krzysztof Bargieł, Kamil Jeznach, Rafał Dąbrowski, Piotr Stępniak i Marcin Cybulski. Bój toczyli klasycznym systemem pucharowym, rozegrano również mecz o 3 miejsce oraz turniej pocieszenia.

Do niespodzianki doszło już w początkowej fazie turnieju debiutujący w rozgrywkach Krystian Zdzieszyński pokonał w pierwszej rundzie finalistę z ubiegłego tygodnia Krzysztofa Bargła. W ćwierćfinale zmierzył się z Piotrem Stępniakiem i również wygrał awansując do półfinału gdzie zagrał z rutynowanym zawodnikiem, numer dwa turnieju Grzegorzem Adamiakiem. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się tie-breakiem gdzie doświadczeniem i spokojem wygrał Grzegorz awansując po raz kolejny do finału turnieju. Na uwagę zasługuję również dobra gra Rafała Dąbrowskiego, który dotarł do półfinału przegrywając w nim ze zwycięzcą turnieju Marcinem Cybulskim.

Mecz o trzecie miejsce to rywalizacja Krystiana Zdzieszyńskiego i Rafała Dąbrowskiego, górą wyszedł z niej Krystian, który zaliczył udany debiut.

Turniej pocieszenia to zwycięstwo Kamila Jeznacha gdzie w fiale pokonał Piotra Stępniaka.

 

Zwycięzca turnieju otrzymał pamiątkowy puchar a pozostali zawodnicy nagrody pocieszenia w postaci jednogodzinnych biletów wstępu na kort pod zadaszeniem. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

 

I miejsce – Marcin Cybulski

II miejsce – Grzegorz Adamiak

III miejsce – Krystian Zdzieszyński

Turniej pocieszenia – Kamil Jeznach

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnym turnieju singlowym, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 4 października. Losowanie i pierwsze gry odbędą się w dniu turnieju o godzinie 10.00. Zgłoszenia prosimy kierować do Marcina Cybulskiego tel. 608 762 449.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich amatorów tenisa ziemnego do korzystania z kortu pod zadaszeniem przy ul. Warszawskiej 80.

27 56166