Tenisowe Grand Prix Sochaczew (MOSiR i STT) – Rozpoczęte

Napisał | 20 kwietnia 2016

Zapoczątkowany przed rokiem cykl turniejów tenisa ziemnego o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie odbywający się na krytym korcie przy ul. Warszawskiej 80 oraz Tenisowe Grad Prix Sochaczewskiego Towarzystwa Tenisowego przekształciły się w tym sezonie w “Tenisowe Grand Prix Sochaczew (MOSiR i STT)”

To właśnie dzięki porozumieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie oraz Sochaczewskiego Towarzystwa Tenisowego ten sezon tenisowy będzie szczególny ponieważ wszystkie turnieje w kategorii OPEN singlistów oraz turnieje deblowe będzie łączyć wspólny ranking oraz kalendarz.

MOSiR po za turniejami skierowanymi dla dobrze grających amatorskich zawodników będzie organizatorem turniejów dla tych, którzy zaczynają dopiero przygodę z tenisem. Zaplanowany jest również turniej Masters pod koniec sezonu dla najlepszej 8 singlistów w Grand Prix, który odbędzie się on na obiekcie krytego kortu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Niebawem zostanie zostanie opublikowany pełny kalendarz zawodów z uwzględnieniem poziomów zaawansowania. Wszystkie informacje będą umieszczane na stronie internetowej
http://tenis-mosir-sochaczew.star-kom.pl i http://mosir.sochaczew.pl oraz http://tenissochaczew.pl/

Zapowiada się dużo dobrego grania na wszystkich sochaczewskich kortach.