Patryk Kmieciński najlepszym zawodnikiem I Zielonego Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR

Napisał | 15 maja 2016

I zielonyPierwszy „zielony” turniej tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR Sochaczew został rozegrany w sobotę 14 maja na korcie pod zadaszeniem przy ul. Warszawskiej 80.

Do turnieju głównego zgłosili się: Olimpia Małachowska, Adam Król, Patryk Kmieciński oraz Marcin Kubiak. Bój toczyli w grupie systemem „każdy z każdym” do jednego seta. Pierwszy turniej zdominował Patryk Kmieciński, który nie przegrał żadnego pojedynku i został zwycięzcą turnieju i jednocześnie liderem Zielonego Grand Prix MOSiR Sochaczew. Olimpia Małachowska jedyna dziewczynka w gronie uczestników mino uplasowania się na III pozycji pokazała się z bardzo dobrej strony, grając najładniejszy technicznie tenis tych zawodów i gdyby nie trema w pierwszych meczach osiągnęła by zdecydowanie lepszy wynik. Adam Król zajął drugie miejsce ale jak sam powiedział nie grał w tym sezonie zbyt dużo i na pewno pokaże na co go stać w kolejnych turniejach. Marcin Kubiak, który zaczyna dopiero przygodę z turniejami po zaledwie roku trenowania pokazał, że tenis to również świetna zabawa i nie są najważniejsze wyniki, które na pewno u Marcina pojawią się w niedługim czasie.

Dwóch najlepszych zawodników otrzymało pamiątkowe puchary a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia w postaci jednogodzinnych biletów wstępu na kort pod zadaszeniem.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce – Patryk Kmieciński

II miejsce – Adam Król

III miejsce – Olimpia Małachowska

IV miejsce – Marcin Kubiak

wyniki I Zielony

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnym turnieju z cyklu Zielonego Grand Prix MOSiR Sochaczew, który zostanie rozegrany 25-26.06.2016.

Komunikat turniejowy oraz wszelkie informacje odnośnie turniejów znajdują się na stronie www.tenis-mosir-sochaczew.pl

Zgłoszenia prosimy kierować do Marcina Cybulskiego tel. 608 762 449.