Patryk Kmieciński ponownie najlepszym zawodnikiem turnieju zielonego !

Napisał | 13 sierpnia 2016

IV ZielonyCzwarty „zielony” turniej tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR Sochaczew został rozegrany w sobotę 13 sierpnia na korcie pod zadaszeniem przy ul. Warszawskiej 80.

Do turnieju głównego zgłosili się: Olimpia Małachowska, Grzegorz Adamiak, Marek Fortuna, Patryk Kmieciński oraz Krzysztof Bargieł. Bój toczyli w grupie systemem „każdy z każdym” do jednego seta.

Patryk Kmieciński okazał się ponownie najlepszym zawodnikiem turnieju, wygrywając wszystkie swoje mecze w grupie. Jedyną osobą, która zagroziła Patrykowi była Olimpia Małachowska jedyna dziewczynka w gronie uczestników, przegrała z nim tylko jednym przełamaniem 6:4, resztę pojedynków wygrywając i zajmując pewne drugie miejsce w turnieju. Trzecia pozycja dla Grzegorza Adamiaka dla, którego jest to pierwszy turniej w tym sezonie. Nowym uczestnikiem, który dołączył do Grand Prix jest Marek Fortuna, mimo zajęcia 5 pozycji pokazał, że w kolejnym turnieju nie musi być dostarczycielem punktów dla bardziej doświadczonych graczy. Wszystkie mecze dostarczyły wiele emocji, walczono o każdy punkt ale najdłuższym i najbardziej zaciętym pojedynkiem był mecz Grzegorza Adamiaka i Krzysztofa Bargła gdzie dochodziło nawet do kilkuminutowych wymian.

Dwóch najlepszych zawodników otrzymało pamiątkowe puchary a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia w postaci jednogodzinnych biletów wstępu na basen i wynajem kajaka przy plaży miejskiej.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce – Patryk Kmieciński

II miejsce – Olimpia Małachowska

III miejsce – Grzegorz Adamiak

IV miejsce – Krzysztof Bargieł

V miejsce – Marek Fortuna

wyniki IV zielony

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnym turnieju z cyklu Zielonego Grand Prix MOSiR Sochaczew, który zostanie rozegrany 10.09.2016.

Klasyfikacja Zielonego Grand Prix oraz wszelkie informacje odnośnie turniejów znajdują się na stronie www.tenis-mosir-sochaczew.pl

Zgłoszenia prosimy kierować do Marcina Cybulskiego tel. 608 762 449.

 

Marcin Cybulski, 13 sierpnia 2016