Pierwsza 8 wyłoniona – aktualne listy rankingowe – 2016

Napisał | 10 października 2016

Listy rankingowe OPEN – Tenisowego Grand Prix 2016

kwalfikacja do Masters
Gra pojedyncza mężczyzn Gra pojedyncza mężczyzn Gra podwójna mężczyzn Gra podwójna mężczyzn Gra podwójna mężczyzn
Pozycja Imię Nazwisko Punkty Pozycja Nazwisko i Imię Punkty
1 Arkadiusz Kuliński 588 1 Cybulski Marcin 81
2 Marcin Cybulski 469 2 Górski Robert 77
3 Patryk Kmieciński 363 2 Petrykowski Dariusz 77
4 Sebastian Poświata 337 4 Mińkowski Tomasz 65
5 Roman Salamon 275 5 Wysocki Radosław 56
6 Waldemar Zabost 243 6 Załuski Jakub 50
7 Robert Górski 179 6 Salamon Roman 50
8 Tomasz Mińkowski 165 8 Miłkowski Dariusz 48
9 Adam Król 161 9 Rogowski Paweł 33
10 Dariusz Petrykowski 124 10 Parśniak Mateusz 32
11 Mirosław Puchalski 96 11 Dasiewicz Tomasz 25
12 Tomasz Kizler 90 11 Kubiak Marcin 25
13 Tomasz Dasiewicz 83 11 Zabost Waldemar 25
14 Czesław Olesiński 81 11 Puchalski Mirosław 25
15 Janusz Pec 70 15 Wysocki Filip 24
16 Szymon Fabiniak 60 15 Zatorski Przemysław 24
16 Roman Sokołowski 59 15 Gawiński Szymon 24
18 Ariel Lisowski 58 18 Poświata Sebastian 16
19 Paweł Rogowski 56 18 Przybyłowski Jerzy 16
20 Jakub Załuski 48 16 Korniluk Krzysztof 16
20 Jerzy Przybyłowski 48 16 Sokołowski Roman 16
20 Sławomir Jamka 48 16 Kmieciński Patryk 16
23 Giacomo Sereno 48 16 Kuliński Arkadiusz 16
23 Kacper Przyłucki 47 24 Poczobut Jerzy 1
25 Szymon Gawiński 32 24 Piechota Piotr 1
25 Dawid Wojciechowski 32 24 Kępka Piotr 1
26 Rafał Skrobosz 26 24 Kępka Piotr 1
27 Radosław Wysocki 25
27 Krzysztof Piątek 25
27 Olimpia Małachowska 25
27 Marcin Fromuth 24
27 Przemysław Matysiak 24
27 Piotr Pieszczyk 24
27 Przemysław Zatorski 24
27 Jerzy Syperek 24
27 Piotr Kępka 24
37 Marcin Kubiak 5
38 Maks Czeczotko 2
38 Dariusz Makowski 2
40 Amelia Bielawska 1
40 Mateusz Parśniak 1

Lista rankingowa – Zielonego Grand Prix MOSiR Sochaczew 2016

kwalfikacja do Masters
Gra pojedyncza mężczyzn Gra pojedyncza mężczyzn Gra pojedyncza mężczyzn
Pozycja Nazwisko i Imię Punkty
1 Kmieciński Patryk 60
2 Małachowska Olimpia 55
3 Krzysztof Bargieł 50
4 Kubiak Marcin 35
5 Płowik Michał 20
5 Adamiak Grzegorz 20
7 Król Adam 15
8 Piątek Krzysztof 10
8 Fortuna Marek 10
10 Bielaszewski Damian 5
10 Zdzieszyński Krystian 5