Turnieje

Zapoczątkowany przed rokiem cykl turniejów tenisa ziemnego o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie odbywający się na krytym korcie przy ul. Warszawskiej 80 oraz Tenisowe Grad Prix Sochaczewskiego Towarzystwa Tenisowego przekształciły się w tym sezonie w “Tenisowe Grand Prix Sochaczew (MOSiR i STT)”

To właśnie dzięki porozumieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie oraz Sochaczewskiego Towarzystwa Tenisowego ten sezon tenisowy będzie szczególny ponieważ wszystkie turnieje w kategorii OPEN singlistów oraz turnieje deblowe będzie łączyć wspólny ranking oraz kalendarz.

MOSiR po za turniejami skierowanymi dla dobrze grających amatorskich zawodników będzie organizatorem turniejów dla tych, którzy zaczynają dopiero przygodę z tenisem na niższym poziomie turniejowym. Stworzony jest cykl turniejów o nazwie Zielone Grand Prix MOSiR Sochaczew 2016.

Zaplanowany jest również turniej Masters pod koniec sezonu dla najlepszej 8 singlistów w Grand Prix, który odbędzie się on na obiekcie krytego kortu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Stworzony został pełny kalendarz zawodów z uwzględnieniem poziomów zaawansowania. Dostępny na stronie Kalendarz Tenisowy 2016

Wszystkie informacje tj. komunikaty turniejowe, aktualne rankingi, wyniki będą umieszczane na stronie internetowej http://tenis-mosir-sochaczew.star-kom.pl/ oraz http://tenissochaczew.pl/

Zapowiada się dużo dobrego grania na wszystkich sochaczewskich kortach.


Poniżej regulaminy dotyczące wszystkich tenisowych zawodów sportowych oraz użytkowników kortu:

Regulamin Tenisowego Zielonego Grand Prix MOSiR Sochaczew

Regulamin boiska ze sztuczną nawierzchnią

Ochrona danych osobowych

Regulamin Tenisowego Grand Prix (MOSiR i STT)